Raydolap, Gardrop


KAÇMAZ MOBİLYA

Kartal Raydolap, Gardrop, Gardırop Tamiri, Tadilatı, Üretim, İmalat, Montaj Servisi Ustası
0532 450 30 57

Kaçmaz mobilya olarak en çok üretim yaptığımız ürünlerden biri raydolap ve gardrop sistemleridir. raydolap ve gardrop yaptırmak isteyen müşterilerimiz genellikle evlerinin ölçülerine göre en ideal ölçüde ve kullanışlı ürünler isteyen kişilerdir. Bildiğiniz gibi hazır modeller genel olarak birbirine benzer şekilde üretilir ve boyutları standart bir ev ölçülerindedir. Örneğin Çatı katında yaşıyorsunuz ve tavanınıza uygun bir raydolap ve gardrop hayal ediyorsunuz. Biz sizin hayallerinizdeki tüm ürünleri hayata geçiriyoruz.

Özel olarak tasarlanan dolaplar için kesin bir renk kuralı yoktur. Her alanın şartları farklıdır, o yüzden yaptırmak istediğiniz dolabın yerleşeceği alanın türü ve o alanda hakim olan renkler önemlidir.Mesela en sık özel dolap yapımı tercih edilen oda yatak odaları ve giyinme odalarıdır. raydolap ve gardrop için renk seçerken önemli olan tek şey odanızdaki baskın olan renkler değildir. Yatak odanızdaki mobilyaların türü de aynı derecede önemlidir.

Tasarladığınız giyinme odasındaki dolapların yerleşeceği alanda ahşap hakim ise yine beyaz ya da açık renkler tercih edebilirsiniz. Aynı şeyler yatak odası için de söylenebilir. Yatak odanızda mevcut olan mobilyaların rengine ve türüne göre renk seçmelisiniz. Eğer yatak odanızı baştan aşağıya yeniden tasarlamayı düşünüyorsanız mobilyaların rengini duvarların rengine uydurmanızı tavsiye ederiz.

Öncelikle beğendiğiniz bir raydolap ve gardrop modeli var ise ya da sıfırdan bir mobilya yaptıracaksanız odanızın ölçüleri alınmalıdır. Alınan ölçülere göre en uygun boyutlar ayarlanır. Daha sonra istenilen depolama alanları tasarlanır, çoğu müşteri açık dolap sistemlerinin moda olmasından dolayı eşyalarına göre depolama alanı tercih ediyor.

Özel eşyalarınızın olacağı özel bölmeler, çantalar için tekli raflar, takılar ve kravat gibi ürünler için bölmeli çekmeceler, aydınlatma seçenekleri gibi bir çok seçenek konusunda tasarım yapabilrsiniz.Renginden, dokusuna her ayrıntısına kadar karar verdiğiniz raydolap ve gardrop sisteminizin üretimine başlanır.

Kullanılan tüm malzemeler insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde kullanılır. Ürün türüne göre belirtilen sürede sizlere ulaştırılarak kullanıma hazır hale getirilir. Kaçmaz mobilya ile hayalini kurduğunuz mobilyalar sizin olur. Elinizde bulunan ve kırılmış, size yeterli gelmeyen mobilyalarınızın da tamiri yapılır.

Kartal Raydolap, Gardrop, Tamiri, Ayakkabı Dolabı Tamir, Tadilat, Tamirat

Kaçmaz Mobilya olarak her marka ve her model raydolap, gardrop, gardolap tamirini, tadilatını, onarımını profesyonel ekibimizle gerçekleştiriyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Kartal Gardrop, Raydolap Kapak Yenileme

Kartal Gardrop, Raydolap Aksesuar Montajı

Kartal Gardrop, Raydolap İçi Çekmeçe

Kartal Gardrop, Ray Tamiri

Kartal Gardrop, Raydolap Tamiri

Kartal Gardrop, Raylı Dolap Tamiri

Kartal Gardrop, Raydolap Kapak Mekanizma Tamiri

Kartal Gardrop, Raydolap Tadilatı

Kartal Gardrop, Raylı Dolap Tadilatı

Kartal Gardrop, Raydolap Montajı

Kartal Gardrop, Raylı Dolap Montajı

Kartal Gardrop, Raydolap Sokumu ve Montajı, Kurulumu

Kartal Gardrop, Raydolap Kurulumu

Kartal Gardrop, Raylı Dolap Kurulumu

Kartal Gardrop, Raydolap Portmanto Tamiri Montajı, Kurulumu

Kartal Gardrop, Raydolap Tamiri, Montajı

HİZMET BÖLGELERİMİZ

Atalar Mahallesi, Cevizli Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çarşı Mahallesi, Çavuşoğlu Mahallesi, Dragos Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Gümüşpınar Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Karlıktepe Mahallesi, Kordonboyu Mahallesi, Orhantepe Mahallesi, Orta Mahallesi, Petroliş Mahallesi, Soğanlık Yeni Mahallesi, Topselvi Mahallesi, Uğurmumcu Mahallesi, Yakacık Yeni Mahallesi, Yalı Mahallesi, Yukarı Mahallesi, Yunus Mahallesi.